Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü - Muhammed Gömük

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü(İddianame)

Liste Fiyatı : 300,00
İndirimli Fiyat : 195,00
Kazancınız : 105,00
Taksitli fiyat : 12 x 19,34
%35
Gönderim süresi 3 iş gündür.
9786256953291
364702
Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü
Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü (İddianame)
195.00

Elinizdeki kitap, FETÖ’yle birlikte yakın tarihimizin en kirli örgütlerden biri olan Adnan Oktar Terör Örgütü’nün anatomisini çıkartıyor, yalanlarını, şantajlarını, tehditlerini, sapıklıklarını ve dış bağlantılarını gözler önüne seriyor. İddianame, bütün terör örgütlerinin aslında aynı şeytani kaynaktan beslendiğini delilleriyle ortaya koyuyor ve arkalarında yer alan CIA, MOSSAD, BND gibi servislerce nasıl sulanıp beslendiklerini, Illuminati, CFR, ADL, Bilderberg gibi karanlık mahfillerce kollanıp korunduklarını anlatıyor. 

 “Örgüt, gelinen noktada, İsrail’in bütünlüğü, Filistin davasının yanlışlığı konularını işlemeye başlamış, örgüt lideri yabancı kişiler tarafından Mason locasına kabul edildiğini canlı yayında beyan ederek, Masonluk beratı almıştır. Adnan Oktar, Mason ve Yahudilere iyi görünmek amacıyla, Osmanlı Sultanı 2. Abdulhamit’i hain ilan etmiş, bu doğrultuda ‘yaptığı tek iyi iş İsrail Devleti’nin kurulmasını sağlamasıdır’ gibi açıklamalar yapmıştır.” (İddianameden)

 “Özellikle FETÖ Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen, Adnan Oktar tarafından

‘Hz. Peygamber soyundan gelen, Mehdi’nin yardımcısı olan ve başa geçişine zemin hazırlayan, Hadislerde müjdelenmiş Kahtani’ olarak tanımlanmıştır.” (İddianameden)

“Amerika dünya için bir nimet. Eğer Amerika’yı dünya kaybederse, Amerika çok güzel bir nimet olduğu için, o nimeti kaybetmiş olurlar. Şen insanların, neşeli insanların, güzel insanların ülkesi. Demokrasiyi savunan, özgürlüğü savunan insanların ülkesi. Her insanın aklında Amerikan hayali vardır, işte böyle özgür olalım, oraya gidelim rahat yaşayalım kafası vardır, birçok insanda vardır bu.” (Adnan Oktar, İddianameden)

Kapat