Sepetim (0) Toplam: 0,00

Günün Hediye Kitabı

Kaynak Yayınları, belirlediği günlerde 1 takipçisine kitap hediye ediyor.

Kaynak Yayınları Facebook ve/veya Twitter sayfasını beğenen/takip eden ve "Günün Hediye Kaynak Kitabı" gönderisinı Facebook için gönderiyi paylaşan takipçilerine ya da Twitter için gönderiyi retweet eden takipçilerine kitap hediye ediyor.

Hediye kitap kazanmak için Kaynak Yayınları Facebook ve/veya Twitter sayfasını "Beğen" "Takip Et" tuşuna bastıktan sonra ilgili gönderinin kişinin kendi facebook sayfasında paylaşılmalı veya gönderi retweet edilmelidir.

Kaynak Yayınları'nı takip etmeyen kullanıcılar ilgili gönderiyi paylaşıp/retweet etseler dahi, hediye kitap kazanamayacaklardır.

Kazanan kişi/kişiler, günün hediye kaynak kitabı gönderisinin altında ve ilgili sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

Hediye kitaplar Kaynak Yayınları'nın Beyoğlu/İstanbul'da bulunan merkezinden ücretsiz olarak teslim alınabileceği gibi, Aras Kargo aracılığı ile hediye kazanan kişinin belirleyeceği Aras Kargo şubesinden ya da belirttiği adresinden kargo ücreti ödenerek teslim alınabilecektir.

Kargo ücreti Aras Kargo tarafından belirlenen kampanyamıza özel avantajlı ücret tarifesi olan 3,65TL+KDV ile fiyatlandırılacaktır.

Kaynak Yayınları kampanyasını haber vermeksizin sonlandırma ve kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Facebook ve Twitter üzerinde bazı gönderilerin ve retweet'lerin gizlilik ayarları ya da herhangi bir nedenden dolayı görüntülememesi nedeniyle kitap hediye edilecek kişi/kişilerin Kaynak Yayınları'nın belirleyeceği bir yöntemle hediye kitapları istediği takipçisine verme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında 1 kişi yalnızca 1 adet hediye kitap kazanabilir.

İletişim bilgilerini kampanyanın düzenlendiği ay göndermeyenler hediye kitap kazanım haklarını kaybederler.

Bu kampanya'ya katılanlar kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Kapat