Küresel Sermaye ve Türkiye

Küresel Sermaye ve Türkiye


Basım Tarihi: Nisan 2015
496 Sayfa
Stok Kodu: 9789753439435
Aynı gün kargoStokta yok

Akademisyen ve araştırmacı yazar Sait Yılmaz, Küresel Sermaye ve Türkiye adlı kitabında hiçbir detayı atlamadan Küresel Sermaye’nin dünyadaki, ama özellikle ülkemizdeki oyunlarını deşifre ediyor. Şimdiye kadar gerçeklerle masalların birbirine karıştığı ve bu yüzden inandırıcılığını kaybetmiş bir konu olan Küresel Sermaye, bu sayede kendini çok iyi gizlemiştir. Sait Yılmaz, Küresel Sermaye’nin hem dünyada hem de Türkiye’de yıllarca izini sürdükten sonra üzerindeki sır perdesini kaldırıyor.

Bu kitapta, kendilerini dünyanın efendileri olarak gören ve dünya üzerinde olan biten her şeyi kendi çıkarları doğrultusunda yönlendiren işadamı, siyasetçi, bürokrat tayfasının asırlardır oynadıkları kanlı oyunlar açığa çıkıyor.

Rothschildlerden Rockefellerlardan Soroslara, Koçlardan Sabancılardan Karamehmetlere, Mendereslerden Özallardan Tayyip Erdoğanlara bu efendilerin ve uşaklarının isim isim bağlantıları, örgütleri ve karanlık planlarını okuyacak, yaşamakta olduğumuz olayların anlamlarını keşfedeceksiniz.

Finanse ettikleri savaşlar yüzünden her din ve milliyetten milyonlarca insanın kanı üzerinden kazanılan servetlerin nasıl Küresel Sermaye’ye aktığını bu kitaptan öğreneceksiniz. 

Bu savaş devam etmektedir. Kazananı siz tayin edeceksiniz.

Stok Kodu
9789753439435
Boyut
14 x 23 cm
Sayfa Sayısı
496
Basım Tarihi
Nisan 2015
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Ali T. - 13.11.2018 23:16
2 kişi beğenmedi
Sait hocanın çok değerli başucu kitaplarından biri. Umarım en kısa sürede yeni baskısını raflarda görürüz.
Kapat