Bir Devlet Operasyonu

Bir Devlet Operasyonu


184 Sayfa
Stok Kodu: 9799753432589
Aynı gün kargoStokta yok

Bir devlet operasyonun belgelerle hikayesi. Basın ve televizyonlar, operasyon yürütülürken suçlamaları kanpanya halinde verdi.

Ancak operasyonda kullanılan "belgelerin" düzmece olduğu, bilirkişi ve ekspertiz raporlarıyla kanıtlanınca, Cumhuriyet ve Aydınlık dışındaki basın, MİT'in talimatı gereği gerçeği gizlediler.

Operasyonun arkasında kimler, hangi güçler var?
Amaçları neydi, kimleri kullandılar?
MİT, polis, savcılıklar, mahkemeler hangi rolü oynadı?
Operasyonun psikolojik savaş boyutu.

Demirel, Tansu ve Özer Çiller, Mesut Yılmaz, Mehmet Eymür, Mehmet Ağar, Korkut Eken, Korkut Özal, Fethullahçılar, şeriatçı basın, İbrahim Şahin, Nuh Mete Yüksel ve devlet içine yuvalanmış CIA'cı ekip ile Susurluk'un "sol" maskeli tetikçileri ve başkaları operasyonun neresinde?

Türkiye, CIA'nın istikrarsızlaştırma operasyonlarında hep bu tertipleri yaşıyor. Doğan Öz'ler, Abdi İpekçi'ler, en son Eşref Bitlis, Uğur Mumcu ve Muammer Aksoy'lar...

Bu operasyonun üzerine gidilirse, Eşref Bitlis ve Uğur Mumcu suikastları da aydınlanacak!
Operasyoncuların anlayamadıkları...
(Arka Kapak)

Doğu Perinçek İşçi Partisi'ne yönelik bir devlet operasyonunun belgelerle hikâyesini anlatıyor. Operasyonun arkasında kimler vardı? Amaçları neydi ve kimler kullanıldı? MİT, polis, savcılık ve mahkemeler hangi rolü oynadı? Operasyonun psikolojik savaş boyutu.

Stok Kodu
9799753432589
Boyut
14 x 20 cm
Sayfa Sayısı
184
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat